اگر به هر دلیلی از عوارض لیزر مو های زائد می ترسید یا هنوز تصمیم به انجام آن نگرفته اید این مطلب زیر رو بخونید:

همه ما با شنیدن اسم “لیزر” ناخودآگاه یاد برش های لیزری ، لیزر های سوزاننده یا … میفتیم و ممکن است  از عوارض آن بترسیم.

در این مقاله سعی می کنیم شما را با جدیدترین تکنولوژی لیزری آمریکا یعنی الکسندرایت کندلا بیشتر آشنا کنیم.سوالات درباره لیزر موهای زائد

 

مرکز لیزر تهرانپارس زیر نظر دکتر شیرین راحمی

آیا ممکن است لیزر مو های زائد سرطانزا باشد ؟

چنین چیزی ابدا از لحاظ علمی و آماری صحت ندارد. و  اولا نوع اشعه لیزر الکسندرایت، یونیزان (همانند اشعه ایکس) نیست و دوما حداکثر عمق نفوذ آن در پوست چند میلیمتری است.

سازمان غذا و دارو آمریکا که بالاترین مرجع سلامت جهانی است تاییده دستگاه  الکسندرایت کندلا را در سایت خود قرار داده است. و مطمئن باشید اگر حتی یک مورد از بدخیمی گزارش شده بود از تولید این دستگاه جلوگیری به عمل می آمد.

همین حالا مشاوره کنید!

آیا لیزر می تواند باعث سوختگی بشود ؟

اگر لیزر در مرکز یا کلینیک معتبر انجام نشود ، استفاده از دوز و انرژی نامناسب ممکن است باعث سوختگی در افراد شود که البته شایع نیست. ضمنا مهم ، کیفیت دستگاه و سیستم خنک کننده پوست آن است که در خیلی از دستگاه ها وجود ندارد یا به شکل هوای سرد ساده است.

اما دستگاه لیزر الکسندرایت کندلا مجهز به سیستم خنک کننده اختصاصی گاز کرایوژن (DCD) است که قوی ترین تکنولوژی خنک سازی پوست محسوب می شود و صرفا به شکل اختصاصی در این دستگاه به کار رفته است. و قرمزی یا سوختگی پس از لیزر را تقریبا به صفر میرساند.

 

عوارض لیزر مو

سولات درباره لیزر

آیا لیزر ایجاد ناباروری می کند ؟

 

غیر ممکن است، همانطور که توضیح داده شد عمق نفوذ این لیزر در حد چند میلیمتر است و فقط موجب غیر فعالسازی فولیکول مو میگردد و ابدا به اندام های داخلی نمی رسد.

 

همین حالا مشاوره کنید!

آیا لیزر مو های زاید درد دارد ؟

 

به مقدار بسیار اندک و قابل تحمل. در صورت تمایل میتوانید پیش از انجام لیزر از کرم زایلوکایین برای بی حسی کامل استفاده نمایید.  ما به شما اطمینان می دهیم که الکسندرایت کندلا آمریکا با تکنولوژی سرد سازی فوق سریع کمترین میزان درد یا عوارض جانبی را در میان رقبای خود دارد.

لیزر الکس کندلا بدون عوارض

آیا می توان در مناطق تیره رنگ بدن از لیزر استفاده کرد؟

 

بله ، دستگاه الکسندرایت کندلا از دو طول موج برای لیزر موهای زاید استفاده میکند که میتواند حتی در مناطق کاملا تیره بدن نیز استفاده شود.

همین حالا مشاوره کنید!

للیزر موهای زائد زیر بغل

آیا با توجه به تماس پوست با دستگاه، لیزر بهداشتی است ؟

 

ما برای رعایت هرچه بیشتر بهداشت فردی برای هر فرد سَری (دیستنس گیج) اختصاصی استفاده می کنیم که تا مراجعه بعدی همراه خود متقاضی لیزر می ماند.

لیزر موهای زائد صورت

بهترین دستگاه لیزر مو های زائد کدام است ؟

 

دستگاه “جنتل مکس پورو” ساخت کمپانی “کندلا” آمریکا است و آخرین و پیشرفته ترین دستگاه لیزر دنیا برای از بین بردن و لیزر موهای زائد است. یکی از مزیت های مهم این دستگاه مجهز بودن آن به قویترین و اختصاصی ترین سیستم خنک کننده (DCD) جهت کاهش حس درد و التهاب و سوزش می باشد.

 

در میان آفر های گوناگون حتما به نوع دستگاه و شرکت و سازنده آن و ضمنا تبحر و تجربه پزشکان و پرسنل کلینیک یا مرکز توجه نمایید

همین حالا مشاوره کنید!

در آخر دو پیشنهاد به شما می کنیم:

 

  • لیزر یک فرایند کاملا درمانی است به بهای قیمت پایین با سلامت پوست خود شوخی نکنید.
  • هر الکساندرایت‌ای کندلا نیست حتما برای جلوگیری از عوارض از مراکز معتبر استفاده نمایید.

 

لیزر دکتر راحمی – الکسندرایت کندلا 2018 ساخت آمریکا

02177720588

02177720718


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *