تفاوت لیزر دایود و الکس ; همانطور که میدانید دستگاه های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد بدن وجود دارد و از مهمترین انها لیزر دایود و الکس میباشد; اما تفاوت لیزر الکس و دایود  چیست؟ کدام یک موثر ترند و کدام یک درد کمتر و قیمت مناسبتری دارد و بی ضرر هستند;

در ابتدا باید تفاوت اصلی این دو دستگاه را در میزان طول موج ایجاد شده میباشد.; بسته به نژاد و نوع پوست و رنگ آن هر یک از دستگاه ها میتواند مفید باشد

توضیح دستگاه لیزر موهای زائد دایود

لیزر دایود  از موثر ترین منابع نوری هست به علت ساختاری مجتمع تر و سبک تر نسبت به لیزرهایی که بر پایه تحریک فلاش لامپ کار می کنند، به جهت مقاصد کلینیکی بسیار بهتر می باشند. لیزرهای یاقوت; الکساندریت، Nd: YAG، IPLها همگی دارای منبع فلاش لامپ هستند. بنابراین می توان گفت ظهور لیزرهای دایود یک تغییر و تحول عمده در بین سیستم های رفع موهای زائد بر پایه نور می باشد;

ادامه توضیحات دایود برای موهای زائد

لیزرهای دایود رفع موهای زائد موجود به صورت پالسی و با طول موج های ۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر می باشند. جذب این طول موج در ملانین تاحدی کمتر از لیزرهای الکساندریت و یاقوت و بیشتر از  Nd: YAG، IPLها می باشد، ولیکن آنها می توانند در عمق بیشتری از درم نفوذ کنند و میزان بیشتری در فولیکول مو جذب گردند و متعاقباً اثر حرارتی و نابود کنندگی بیشتری را در مرکز فولیکول و سلولهای بنیادی رشد مو; نسبت به الکساندریت و یاقوت ایجاد نمایند.

تفاوت لیزر ها با هم

اما لیزر الکس چیست؟

دستگاه لیزر دایود ، با گسیل نمودن نور هدایت شده خود به سوی هدف یا Cible مو که همان محل انبار شدن ملانین موجود در ریشه هر مو است ، رنگدانه مورد نظر را بمباران و نهایتاً متلاشی می نماید . اثر نور لیزر دیود diode بر روی ملانین یا رنگدانه مو بر اساس مکانیسم گرم نمودن آن تا حد نابود کردن مو بوده که این مکانیسم به نام فوتوترمولیز خوانده می شود .

مطالعات و تحقیق های بسیاری بر روی لیزر الکس کندلا و دستگاه های تولید آن صورت گرفته است. عوارض جانبی طولانی مدت نیز مورد مطالعه قرار گرفت.نتیجه مطالعات نشان می­داد استفاده از  لیزر الکس کندلا بسیار کارآمد بوده است .عوارض جانبی بدون توجه به رنگ پوست افراد تنها در دو درصد جامعه آماری مشاهده شد.این نتایج  موفقیت بزرگی برای  لیزر الکس کندلا را رقم زد تا به روش بدون رقیب در از بین بردن موهای زائد تبدیل شود.

تاثیر و کار آیی لیزر الکس کندلا در رفع موهای زائد چگونه است؟

بعد از طول درمان کامل تا 70 درصد موهای زائد بصورت دائمی از بین می روند. تعداد جلسات برای موهای رنگ روشن بین 6 تا 8 جلسه و برای موهای رنگ تیره 8 تا 12 جلسه گزارش شده است تا بتوان آن اثربخشی مورد نظر را مشاهده کرد.

آیا استفاده از لیزر الکس کندلا مانند سایر دستگاه ها دردناک است؟

باید بگوییم خیر.در هنگام استفاده از این دستگاه درد زیادی احساس نخواهید کرد زیرا یکی از مزیت های مهم این دستگاه پاشیدن نوعی گاز سرد به صورت لحظه ای قبل از تابش لیزر الکس کندلا است که به نوعی باعث ایجاد کرخی در محل  مورد نظر می شود و از ایجاد درد تا حد بسیاری جلوگیری می کند.

مرکز لیزر الکس کندلا در تهران

بدون شک دوست دارید در مقابل هزینه ای که پرداخت می کنید درمان کاملی را داشته باشید. چرا باید مرکز ما را انتخاب کنید؟ دستگاه استفاده شده برای تولید لیزر الکس کندلا در مرکز از برندهای تایید شده وزارت دارو و غذای آمریکا می باشد. کادری مجرب و دوره دیده در کنار شما خواهد بود تا تمام آنچه را که لازم است در مورد کارهای قبل و بعد از استفاده از لیزر الکس کندلا  را برایتان شرح دهند.

رضایت از خدمات لیزر

پیگیر درمان کامل شما خواهیم بود تا رضایت صد درصدی فراهم شود. یکی دیگر از مسائل مهم رعایت اصول بهداشتی هنگام استفاده از لیزر الکس کندلا در مراکز می باشد. شما با مراجعه به مرکز ما  شاهد آن خواهید بود که در نهایت رعایت اصول بهداشتی تحت درمان برای رفع موهای زائد خود قرار بگیرید. آیا هنوز برای مراجعه به مرکز و رهایی از موهای زائد خود آماده نیستید؟نگران هزینه هستید؟بخش پایانی را حتما بخوانید.

قیمت لیزر با دستگاه الکساندرایت

آیا در مراکز مختلف شاهد قیمت های بالا هستید؟ آیا همین شما را برای  استفاده از لیزر الکس کندلا نگران کرده است. باماتماس بگیرید تا قیمت های باورنکردنی ما را بشنوید.ما در مرکز منتظر شما هستیم تا با نازلترین قیمت ممکن بالاترین کیفیت را در کنار رعایت تمام اصول پزشکی و بهداشتی برایتان فراهم کنید. چرا که رضایت شما برای ما بسیار ارزشمند است.لیزر در تهرانپارس تنها در مرکز و کلینیک دکتر شیرین راحمی با داشتن بهترین دستگاه های لیزر دایود و الکس

منبع

shafatajhiz.ir

clinic42.ir

 

 


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *