اگر به دنبال از بین بردن موهای زائد هستید بهترین کلینیک و بهترین مرکز لیزر در تهرانپارس زیر نظر دکتر شیرین راحمی میتواند گزینه مناسبی باشد در اینجا همه چیز درباره این کلینیک و چگونگی انجام لیزر در مرکز لیزر دکتر شیرین راحمی واقع در تهرانپارس را به آن خواهیم پرداخت.

مزایای لیزر در مرکز لیزر تهرانپارس

  • دائمی
  • سریع
  • راحت
  • بدون درد
  • هزینه پایین

 

بهترین مرکز لیزر در تهرانپارس

خدمات مرکز لیزر در تهرانپارس

همانطور که میدانید دستگاه های مختلفی برای لیزر موهای زائد وجود دارد اما بهترین دستگاه در زمینه لیزر الکس کندلا با داشتن سیستم کولینگ است. این سیستم میتواند درد لیزر را تا حد صفر برساند و دیگر دردی احساس نمیکنید بعلاوه قرمز شدن و کبودی پوست که با دستگاه های دیگر احتمال آن بالا میرود با وجود این سیستم به صف میرسد. خدمات مرکز لیزر تهرانپارس : داشتن اپراتور خانم و اقا,هزینه مناسب,خدمات رفت و امد,بهداشتی و دارای تخصص

چگونگی انجام لیزر در مرکز لیزر تهرانپارس

انجام لیزر بسته به نقاط انتخابی بین 15 تا 60 دقیقه به طول خواهد انجامید. نکاتی که باید قبل از لیزر رعایت کنید را از طریق مشاوره تلفنی به شما تذکر میدهند مثل اینکه:

  • تا دوهفته قبل از لیزر نباید اپیلاسیون یا هر کاری که ریشه مو خارج میشو را انجام دهید
  • قبل از لیزر نقاطی را که میخواهید لیزر شوند را به خوبی بشویید
  • اگر قرص انی بیوتیک و حساسیت دارید به دکتر اطلاع دهید

توجه به نکات مهم قبل از انجام لیزر موجب خواهد شد که شما مراحل حذف موهای زائد با استفاده از لیزر را با موفقیت بگذارید، استفاده از لیزر برای موهای زائد از مهم ترین روش ها در زمینه از بین بردن موهای زائد محسوب می شود. از آنجا که لیزر به صورت مستقیم بر روی فولیکول های مو تاثیر دارد با از بین بردن ریشه مو از رشد مجدد موهای زائد جلوگیری به عمل خواهد آورد. در ادامه به نکات مهم قبل از انجام لیزر خواهیم پرداخت.

لیزر موهای زائد سینه اقا

نکات برای لیزر موهای زائد بدن

قبل از شروع درمان از آفتاب دوری کنید

یکی از نکات مهم قبل از انجام لیزر این است که پیش از این که درمان با لیزر شرا شروع می کنید از آفتاب اجتناب کنید، مدت زمان دوری از آفتاب حداقل باید 4 هفته باشد. بر این اساس نباید در این مدت در معرض نور شدید و مستقیم آفتاب قرار بگیرید و به طور کلی از حمام آفتاب و برنزه کردن باید دوری شود.

مردی زیر چتر برای دور بودن از افتاب سوختگیانتخاب مناسب شما مرکز لیزر در تهرانپارس میتواند بهترین انتخاب برای نابودی کامل موهای زائد باشد و قبل از شروع به نکات توجه کنید

اقدامات قبل از لیزر افتاب نگرفتن

قبل از لیزر شیو کنید

یکی دیگر از نکات مهم قبل از انجام لیزر که باید به آن توجه کنید این است که برخلاف روش های دیگر زمانی که می خواهید موهای زائد بدن خود را به روش لیزر کردن از بین ببرید لازم نیست که موهای بدنتان بلند شود، اما پیش از لیزر لازم است که موهای زائد با تیغ تراشیده شود. یکی دیگر از نکات مهم قبل از انجام لیزر که در این جا می توان مطرح کرد این است که اگر اخیرا از وکس برای موهای زائد استفاده کرده اید، از آنجا که انجام لیزر به فولیکول نیاز دارد فعلا برای لیزر اقدام نکنید، وکس مو را از ریشه در می آورد و باعث از بین رفتن فولیکول می شود. توصیه می شود 24 ساعت پیش از انجام لیزر بدن خود را با استفاده از تیغ اصلاح بکنید.

شیو موها برای لیزر موهای زائد

حداقل زمان هر جلسه بیست دقیقه است

از دیگر نکات مهم قبل از انجام لیزر مدت زمان انجام لیزر است که جهت داشتن آمادگی توجه به آن ضروری است، حداقل زمانی که هر جلسه طول می کشد 20 دقیقه است و حداکثر آن نیز یک ساعت می باشد. متغیر بودن زمان به این دلیل است که زمان به کار گرفته شده برای نواحی مختلف یکسان نیست و ممکن است که برخی از نواحی نیازمند زمان بیشتری باشند.

مشاوره بیشتر در مرکز لیزر در تهرانپارس برای یک بار برای همیشه موهای زائد را نابود کنید

لیزر موهای زائد زیر بغل اقا با دستگاه الکس کنلا

برنزه کردن پوست را نمی توانید انجام دهید

پیش از انجام لیزر موهای زائد به این نکته توجه داشته باشید که اگر می خواهید پست خود را برنزه کنید به هیچ وجه نمی توانید از لیزر استفاده کنید، هیچگونه سازگاری بین لیزر و برنزه کردن وجود ندارد.

تاثیر رنگ پوست و جنس مو در نتیجه لیزر

یکی دیگر از نکات قبل لیزر مو این است که تاثیر لیزر بر روی همه انواع پوست و مو یکسان نیست، رنگ پوست و جنس موی بدن در نتیجه گرفتن از لیزر برای حذف موهای زائد بسیار تاثیرگذار هستند. به همین دلیل است که پزشک شما پیش از این که درمان را شروع کند به دنبال تشخیص جنس مو و رنگ پوست شما می رود تا بعد از نتیجه بهترین نتیجه بدست بیاید.

لیزر اطراف چشم ممنوع است

مهمترین خطری که از سوی لیزر وجود دارد، خطر آن برای چشم ها می باشد، زمانی که در حال استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد خود هستید، حتما پزشک شما عینک مخصوص به شما خواهد داد تا به چشمان شما آسیبی وارد نشود.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *